Ankara Kilit Taşı Fiyatları Ustası - Başkent Dekor

İlan No 333
İlan Tarihi 20 Ocak 2023
Firma Adı Ankara Kilit Taşı Fiyatları Ustası - Başkent Dekorasyon

BAŞKENT DEKORASYON

  Ankara Kilit Taşı Fiyatları

Kilit Taşı fiyatları Ankara da üreticinin bulunduğu konuma ve teslimatın yapılacağı yere göre değişmektedir. Ortalama Kilitli Yol Parke Taşı Fiyatı 1 Palet (15,5 metrekare) 1.000 TL + Nakliyedir. 100 m2 Kilitli Taş Fiyatı 6.500 – 7.000 TL arasıdır. 

Ankara Kilit Taşı M2 Fiyatları

Bir metrekare kilitli parke taşı fiyatı Ankara da Ortalama 70 TL civarındadır. Kilit parke taşları, makinelerde paletler aracılığıyla üretilir. Bir palette ortalama 15.5 metrekare kilitli parke taşı bulunur. Bir palet kilitli parke taşı fiyatı da ortalama 1085 TL civarındadır.

Ankara kilit taşı fiyatları üreticilerin konumu ve yakın uzaklık metrekare gibi etkenlerle orantılı değişmektedir. Ortalama Kilit Taşı Fiyatları Ankara da 90 liradan satılmaktadır.

KİLİT TAŞI NEDİR ?

Beton parke taşı dış mekan tasarımları için kullanıma uygun olarak ürettiğimiz estetik görünümü ile dış mekan zemin kaplama ürünleri arasında en beğenilen ürünü olmaktadır.

Parke taşı olarak da bilinen bu ürün betondan üretildiği için beton parke taşı adını almıştır. birbirine kilit yöntemi ile bağlandığı için kilit parke, kilitli parke taşı ya da kilitli taş olarak da isimlendirilmektedir.

Hepimizin en çok bildiği ismi ile kaldırım taşı  Fiyatları hayatımızın her alanında özellikle sokaklarda görebileceğimiz oldukça kaliteli ve uzun ömürlü bir dış mekan zemin döşeme ürünüdür.

Parke taşı modelleri arasında en çok tercih edilen model ise kilit parke taşıdır.

 

Kilitli Parke Taşı Fiyatları Ne Kadar 2023 de

Kilitli Parke Taşı Fiyatları üreticinin bulunduğu konuma ve teslimatın yapılacağı yere göre değişmektedir. Ortalama Kilitli Yol Parke Taşı Fiyatı 1 Palet (15,5 metrekare) 1000 TL + Nakliye 100 m2 Kilitli Taş Fiyatı 6500 TL – 7000 TL arasıdır.  

Parke taşı ölçüleri ;6 cm , 8 cm 10 cm olarak üretilmektedir.

Zemin uygulaması için alan etüdü çıkarmak gerekir.

Duruma göre farklı ölçüler tercih edilmektedir.

Mesala alt yapısı toprak olan alanlar için 8 cm ve 10 cm Kilit Taşı modeli tercih edilmektedir.

Altyapısı beton alanlar ise 6 cm kilitli Parke taşı uygun olmaktadır. 

Kilit Taşının Avantajları Nelerdir

Parke taşı ekonomik olmasından ziyade uygulamada birden fazla avantaj sağlar.

Parke Taşı modelleri ve çeşitleri ise son derece ve işçiliği kolaydır .

uygulanan sonra bölgede yaşanacak problem yaşanması durumunda kolaylıkla Tamir edilmektedir.

Son derece uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Özellikle bahçelerde, parklarda, sosyal alanlarda,yol ve kaldırımlarda bu taşların kullanılması sebebi budur. 

Kaldırım taşı Fiyatları Ankara

Kaldırım Taşı Fiyatları Ankara Kilitli Parke Taşı Fabrikasının konumu bağlı olarak değişir.

Ankara da Kilit Taşı m2 Fiyatları 65 TL – 70 TL arasındadır.

6 CM LİK Kilit Taşı Palet Fiyatı ise (15.5) M2 olarak hesaplanır. Ortalama 1000 TL dir.

Parke taşı modelleri ise özel istek olarak farklı desen ve şekillerde üretilmektedir. Normal Parke taşı renkli ile karşılaştırma yapıldığında metrekareye 1 TL daha pahalıdır.

Kilit taşlarında farklı renk seçeneği mevcut olup sarı, kırmızı,siyah beyaz renkleri kullanarak daha dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz.

buda alanın havasını atmosferini olumlu yönde etkilemektedir. 

Kilitli Parke Taşı Modelleri Nelerdir?

 • Kilit Taşı
 • Üç Boyutlu Kilit Taşı
 • Elips Kilit Taşı
 • Küp Taşı
 • S Taşı
 • Kare Plazma Taşı
 • Begonit Taşı
 • Kare Kilit Taşı
 • Kelebek Kilit Taşı
 • Altıgen Kilit Taşı
 •  

Kilit Taşı Ustası

Parke Kilitli Taş

Ankara parke taşı ustası

Açık alan zemin döşemelerinde sıklıkla kullanılan parke taşı malzemesi için piyasada satın alım yapılabilecek çok şirket bulunmaktadır. 

parke taşı ankara granit tercih edilebilecek en iyi parke taşı firması kaliteli ürün satan bir firma olmalıdır.

 kilitli parke taşı ankara . Parke taşı özellikle son yıllarda sokaklar, parklar tercih edilir

parke taşı ankara ustası bilgi Belediyeler tarafından parke taşı alınma dönemlerinde birçok parke taşı firması ile parke taşı ankara ustası bordür.görüşülerek en uygun fiyatlarda ki ve en kaliteli ürünleri satan yerlerden alım yapılmaktadır 

Kilit Taşı Kullanım Alanları

 • Park alanları
 • caddelerde
 • Araba garajları
 • Yürüyüş yolları
 • Sokaklarda
 • Kaldırım feniserde 
 • Ankara Kilit Taşı Ustası

   parke taşı ankara ustası bul  Ankara Kilit Taşı döşeme ustası Parke taşı bir zemin döşeme ürünü olarak sağlamlığı ve döşeme kolaylığıyla sıklıkla tercih edilmektedir. ankara parke taşı firmaları Özellikle kış mevsimlerinde donma olaylarına karşı dayanıklı olması ve kayganlık göstermemesi tercih nedenlerinden

  etkili olmaktadır. parke taşı ankara Parklar ve bahçeler gibi yerlerde farklı renk ve şekilleri ile döşeme estetiği sağladığı için belediyeler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. ankara parke taşı fiyatları için iletişim kurabilirsiniz.

  Binalarınızda, otoparkınızda ya da yollarda kullanılan kilitli taşların en büyük özelliği sökülüp yeniden takılabilmeleridir.

  Kaldırım Taşı Kullanım Avantajları

  Bunun içinde her alanda çok rahat kullanılır ve en çok tercih edilen modellerdir.

  Uygulama alanının geniş olması beraberinde farklı renklerde üretilmesini de sağlamıştır.

  Malzeme sökülüp yeniden kilit taşı döşeme ustası dolayı da ekonomik bir çözüm olarak bilinmektedir. Bugün özellikle de küçük ilçelere ya da tatil yörelerine baktığımız zaman kilit taşlarını yollarda görebilmemizin nedeni de ekonomik olmasından kaynaklıdır.

  Kilitli Parke taşların en büyük özelliği aşınmalara karşın çok dayanıklı olmasıdır.

  Bu nedenle de özellikle bina otoparklarında çok fazla tercih edilirler.

  Betonun çökme, çatlama ve buna benzer durumlarla karşılaşabileceği yerlerde kilitli parke taşlar her zaman kurtarıcı olmuştur.

  Ancak burada önemli bir konu vardır ki kullanılacak ve tercih edilecek olan malzemenin kalitesi. Çünkü kalitesiz kilit taşlarının büyük bir bölümünün de çöktüğü bilinmektedir. Bunun için TSE belgesi bir yol gösterici olabilecektir. Biz firma olarak satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm kilit taşlarında TSE belgesine önem veririz ve bunun içinde kullanırız.

  Kilit taşları yalnız dayanıklılık değil aynı zamanda mekanın şık bir görünümünü de sağlar. Firmamız profesyonel bir çalışma yürüterek döşenmesini istediğiniz alana iyi işçilik yaparak güzel sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Kilitli parke taşlar dekorasyonda da önemli bir yere sahiptir. evet kullanış bakımından pek çok uygulamaya göre daha kaliteli ve daha ekonomiktir ancak tasarım ve dekorasyonda da etkisi görmezden gelinmez

   

   

  1. Çankaya Kilit Taşı Ustası

   Kilit Taşı Ustası Çankaya ilçesinde işleriniz için uzman kadromuz ile birlikte garantili anahtar teslim projeler Uyguna kilit taşı M2 fiyatları Çankaya da yada Karo Taşı Fiyatları Çankaya Karo Taşı Çankaya Fiyatları için iletişime geçiniz

  2. Mamak Kilit Taşı Ustası

   Kilit Taşı Mamak Ankara da özellikle hobi bahçelerinde veya villa etrafı işleriniz için Karo taşı Mamak ilçesinde veya Kilit Taşı Mamak fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz

  3. Gölbaşı Kilit Taşı Ustası

   Kilit Taşı Gölbaşı ilçesinde Özellikle otoparklarda yada villa özel mülkler de hoş estetik bir şekilde Gölbaşı kilit taşı fiyatları yada Karo Taşı Gölbaşı Fiyatları Bordür Taşı Gölbaşı için hemen tıklayın

  4. Çankaya Kilit Taşı Ustası


   Kilit Taşı Çankaya bölgesinde Kendi tarzınızı uygun ve ekonomik bir tas almak yada Kilit Taşı döşeme Çankaya da yaptırmak veya keşif için Karo taşı fiyatları Çankaya bordür taşı fiyatları Çankaya da Başkent Dekorasyon Bilgi alabilirsiniz

687 kez görüntülendi.